Naše prádelna, nacházející se na Česko-Německo-Polském trojzemí v Hrádku nad Nisou, nabízí šetrné a kvalitní velkoobjemové praní prádla pro ubytovací, rekreační či lázeňská zařízení, dále také pro gastronomická, sportovní a zdravotnická zařízení, průmyslové a kancelářské podniky a školy. Praní prádla nabízíme nejen velkým firmám, ale také malopodnikatelům a občanům z nejbližšího okolí. Kromě údržby a ošetřování textilií a výrobků z textilních materiálů moderní technologií praní - zařízení firmy PRIMUS a.s. (www.primuslaundry.com), za použití šetrných pracích prostředků - společnosti CHRISTEYNS s.r.o. (www.christeyns.com),která je součástí Systému sdružení plnění EKO - KOM  zajišťujeme také mandlování a žehlení, drobné opravy prádla, bytového textilu a osobního zboží. Nedílnou součástí našich služeb je také svoz a rozvoz vypraného a vyžehleného prádla, prodej a pronájem ložního a stolního prádla potřebného pro provoz ubytovacích, restauračních a jiných, prádla využívajících zařízení. Nabízíme také prodej a distribuci pracích a čisticích prostředků.
Copyright © 2016, Prádelna Pertec.cz. Všechna práva vyhrazena.
info@pertec.cz
(+420) 727 984 715
Pertec s.r.o.
Tovární 8
463 34 Hrádek nad Nisou
Czech Republic
Kromě údržby a ošetřování textilií a výrobků z textilních materiálů moderní technologií praní - zařízení firmy PRIMUS a.s. (www.primuslaundry.com), za použití šetrných pracích prostředků - společnosti CHRISTEYNS s.r.o. (www.christeyns.com), která je součástí Systému sdružení plnění EKO - KOM,  zajišťujeme také mandlování a žehlení, drobné opravy prádla, bytového textilu a osobního zboží.

Nedílnou součástí našich služeb je také svoz a rozvoz vypraného a vyžehleného prádla, prodej a pronájem ložního a stolního prádla potřebného pro provoz ubytovacích, restauračních a jiných prádla využívajících zařízení. Nabízíme také prodej a distribuci pracích a čisticích prostředků.
O nás
Kontakt
Pracovní doba
Po: 7 - 15 hod.    
Út:  7 - 15 hod.    
St:  7 - 15 hod.
Čt:  7 - 15 hod.
Pá: 7 - 15 hod.
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO
info@pertec.cz
+420 727 984 715
Naše prádelna, nacházející se na Česko-Německo-Polském trojzemí v Hrádku nad Nisou, nabízí šetrné a kvalitní velkoobjemové praní prádla pro ubytovací, rekreační či lázeňská zařízení, dále také pro gastronomická, sportovní a zdravotnická zařízení, průmyslové a kancelářské podniky a školy. Praní prádla nabízíme nejen velkým firmám, ale také malopodnikatelům a občanům z nejbližšího okolí.